wtorek, 10 lutego 2015

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem4 lutego w Warszawie miała miejsce impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem. Impreza o wdzięcznej nazwie "Karnawał Zdrowia" zorganizowana przez ING Życie oraz Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Z uwagi na to, że mam bliską rodzinę  i przyjaciół w Wawie, których staram się odwiedzać, kiedy uda mi się tylko znaleźć wolną chwilę. I tak też było tym razem - pojechałam do Warszawy z przyczyn towarzyskich, a przy okazji załapałam się na wielkie świętowanie Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem.

Strasznie spodobała mi się ta inicjatywa z jaką wyszło ING i Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny! Świetna akcja, propagująca zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i (co najważniejsze) PROFILAKTYKĘ! Brawa! Brawa dla nich za ten pomysł! 

Dzięki "Karnawałowi Zdrowia" zrobiłam sobie morfologię krwi, której nie robiłam chyba ze sto lat (i błąd!) - na szczęście, wszystko wyszło w porządku i nie mam o co się martwić, jednak postanowiłam sobie, że od teraz będę regularnie, raz na 3 miesiące robić sobie podstawowe badania. Nie musimy robić sobie morfologii tylko ze skierowaniem - oczywiście, wtedy badanie nas kosztuje okrągłe zero złotych, ale możemy je zrobić również na własną rękę - średni kosz takiego badania to około dwadzieścia złotych, więc tyle, ile wypad na kawę we Wrocławskim Rynku. :) 

Niestety nie wzięłam już udziału w lekcji zumby, ponieważ znajomi sami się nie odwiedzą - jednak popieram takie akcje i gorąco zachęcam do brania czynnego udziału w takich eventach. Naprawdę wiele możemy się dowiedzieć i przy okazji sprawdzić stan swojego zdrowia! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates